Ромні виявився інвестором в "Газпромі" та "Яндексі"

Трастовий фонд, керуючий активами кандидата в президенти США від Республіканської партії Мітта Ромні, протягом 2011 року скуповував акції "Газпрому" і пошукової системи "Яндекс".

Дані про це є в податковій декларації Ромні і його дружини Енн, повідомляє "Лєнта.ру".

Документ був опублікований ще 21 вересня, але ЗМІ звернули увагу на інвестиції Ромні в "Газпром" і "Яндекс" тільки зараз.

Згідно з декларацією, трастовий фонд придбав акції "Яндекса" в червні і продав у серпні 2011 року.

Цінні папери "Газпрому" були куплені в серпні і продані у вересні. В обох випадках кандидат у президенти США зазнав збитків.

Крім того, управляюча активами Ромні компанія вкладала гроші в акції німецьких Volkswagen і Adidas, японської Toyota, китайської нафтової компанії CNOOC і бразильського банку Itau.

У декларації наголошується, що активи Ромні віддані в "сліпий траст" - іншими словами, сам власник не може втручатися в менеджмент, але він має право змінити керуючого.

Згідно декларації, дохід Ромні і його дружини в 2011 році становив 14 мільйонів доларів. Вони заплатили 1,9 мільйона доларів податків. При цьому близько 30% (чотири мільйони) доходу сім'ї кандидата в президенти США було витрачено на благодійність.

Всі статки Ромні оцінюються в 200 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 5:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.