Новинський збудує у Криму суперкурорт за 2 мільярди

"Смарт-холдинг" Вадима Новинського затвердив бізнес-план рекреаційного курорту Balaklava Green вартістю 2 мільярди доларів.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Він передбачає будівництво більше 20 готелів, 7 тисяч апартаментів і котеджів для одночасного проживання 30 тисяч осіб.

Для реалізації проекту будуть залучатися закордонні інвестори. Однак їх інтерес підвищиться, якщо "Смарт-холдинг" вкладе не менш 200 мільйонів доларів власних коштів, зазначають експерти.

Так, наглядова рада компанії затвердила параметри бізнес-плану проекту рекреаційного курорту Balaklava Green, сказав директор з проектів у сфері нерухомості "Смарт-холдингу" Сергій Овчинников.

Він буде побудований на місці колишніх кар'єрів Балаклавського рудоуправління, в яких добували флюсовий вапняк для потреб металургійної та хімічної промисловості. Площа курорту становитиме 584,8 гектара.

За цими параметрами Balaklava Green можна порівняти з єгипетським курортом Таба і Сардинським Порто-Черво.

За словами Овчиннікова, 210 тисяч квадратних метрів буде відведено під готелі різного рівня і санаторії.

Про попередню зацікавленість в управлінні деякими з них повідомили в The Rezidor Hotel Group і Hilton Hotels&Resorts.

На площі 800 тисяч квадратних метрів буде побудовано близько 7 тисяч житлових апартаментів і котеджів. У плані є також аквапарк площею 60 тисяч квадратних метрів.Найбільший з існуючих нині в Україні набагато менший - 24 тисяч квадратних метрів.

На території курорту розташуються 90 ресторанів, барів та кафе, олімпійський басейн і трибуни, що вміщатимуть 15 тисяч глядачів.

Вартість реалізації цього проекту становить 2 мільярди, що робить його найбільшим серед об'єктів нерухомості в Україні, пише видання.

Розпочати будівництво планується в 2015 році, а окупити вкладені інвестиції планують за 7-10 років.

Овчинніков уточнив, що поки вдалося залучити лише 500 мільйонів доларів у американських інвестфондів, назви яких не розголошуються.

"Ми ведемо переговори з Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком, а також британськими інвесторами для залучення інвестицій десь у такому ж обсязі", - сказав Овчинніков.

Для переговорів з іноземними інвесторами "Смарт-холдинг" запросив члена британської королівської сім'ї принца Майкла Кентського, який відвідав Балаклаву минулого тижня, пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 5:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.