Фірмі Юри Єнакієвського дісталося 63 мільйони на сміттєзвалище під Запоріжжям

КП "Управління Капітального будівництва" 18 вересня за результатами тендеру клало угоду з ТОВ "Карпатибудінвест" на будівництво полігону твердих побутових відходів вартістю 63, 21 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Загалом будівництво полігону згідно з кошторисом оцінено у 99,82 мільйона гривень.

Полігон будуватимуть на землях Сонячної селищної ради Запорізької області. Роботи фінансуються з державного та місцевого бюджетів, завершити їх повинні до 2015 року. Угоду поки що укладено тільки на першу чергу будівництва.

Засновниками ТОВ "Карпатибудінвест" є ПАТ "ЗНВКІФ "Нові технології" і ТОВ "Фінансова компанія "Лідер" з угрупування депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

Єдиним конкурентом "Карпатибудінвеста" на тендері було ТОВ "АРМ України", різниця між пропозиціями становила 1%.

Засновниками "АРМ Україна" є офшор "Сула ессетс лімітед" та українське ПП "Євроадбілднг" – компанія зі статутним фондом 100 гривень заснована киянином Олегом Радюком.

Сміттєвий полігон на землях Сонячної селищної ради збиралися будувати ще у 2006 році.

Тоді тендер Запорізького міськвиконкому на право розробки полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) виграло місцеве ТОВ "Ольф", директором і засновником котрого є депутат Запорізької облради Сергій Ольшанський, на той час від Блоку Наталі Вітренко, а зараз - від Партії регіонів.

Землю під будівництво виділили у 2007 році попри протести місцевих мешканців стосовно того, що сміттєзвалище збираються влаштувати менш, як за кілометр від житлових будинків.

У 2010 році після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах Євген Черняк мав проблеми з новою владою. Йому не вдалось знайти спільну мову з впливовим бізнесменом Євгеном Анісімовим, якого вважають представником Іванющенка в Запоріжжі, пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.