Безробіття у Франції сягнуло 13-річного максимуму

Кількість безробітних у Франції перевищила позначку в три мільйони осіб вперше з 1999 року.

Про це повідомляє "Лєнта.ру".

Число повністю безробітних за підсумками серпня сягнуло 3,011 мільйона - на 23,9 тисячі більше, ніж у липні.

Разом з частково працевлаштованими, але прагнуть до повної зайнятості, ця цифра становила майже 4,5 мільйона чоловік, що є рекордним показником з моменту початку збору такої статистики.

Раніше президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв виправити ситуацію з безробіттям протягом року. У свою чергу, міністр праці Мішель Сапен назвав цю задачу "здійсненною".

У той же час, за словами економіста Еріка Ейера, для того, щоб стабілізувати рівень безробіття, країна повинна демонструвати зростання ВВП в 1% на рік. Для скорочення числа безробітних зростання повинен становити півтора-два відсотки.

Згідно з прогнозом уряду, ВВП у 2012 році виросте на 0,3%, а у 2013 році - на 1,2%. У третьому кварталі 2012року очікується економічний спад на рівні 0,1%. У другому кварталі зростання було нульовим.

Так, 28 вересня Олланд опублікує свій перший річний бюджет, який передбачає збільшення доходів на 30 мільярдів євро за рахунок нових податків і заощаджень.

Так, в уряду збільшаться можливості для підтримки економіки. У той же час Олланд пообіцяв знизити дефіцит бюджету в наступному році до 3%.

За даними ЗМІ, в Німеччині рівень безробіття зберігся на рівні 6,8%. Кількість безробітних зросла на 9 000 осіб, що менше, ніж очікували аналітики.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.