Ахметов контролюватиме "Укртелеком"?

Власники "Укртелекому" домовилися з СКМ Ріната Ахметова про входження групи в капітал компанії.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на джерело, знайоме з умовами майбутньої угоди.

За його словами, сторони досягли принципової домовленості, і угода СКМ з нинішнім власником - австрійським концерном EPIC - знаходиться в завершальній стадії.

Сторони оголосять про неї в найближчі дні, пише видання.

У СКМ не підтвердили, але і не спростували інформацію про майбутню покупку оператора, але додали, що "знайомі з інформацією про можливий продаж пакету акцій" Укртелекому".

"Гіпотетичні угоди ми коментувати не можемо", - заявили в прес-службі компанії.

Про переговори сторін також знає одне з джерел, знайоме з планами СКМ, і один з колишніх телеком-чиновників, але, за словами останнього, "хоча переговори і ведуться, до закриття операції ще далеко".

Власником 92,79% акцій "Укртелекому" є концерн EPIC, який був єдиним учасником приватизаційного конкурсу, що відбувся в минулому році.

Формально власниками EPIC є його керуючі партнери: Пітер Гольдшайдер, Густав Вюрмбок і Франц Лансшутцер (24%, 24% і 5% акцій), а також Бріджит Гольдшайдер і Марина Вюрмбок (по 23,5%).

Але учасники телекомунікаційного ринку на правах анонімності неодноразово стверджували, що EPIC брала участь в приватизації "Укртелекому" в інтересах "групи донецьких бізнесменів, близьких до влади".

За словами співрозмовника, знайомого з подробицями майбутньої угоди, частка цих бізнесменів не зміниться, а СКМ отримає міноритарний пакет, яким нібито володіли глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, Пітер Гольдшайдер і член наглядової ради оператора Георгій Дзекон.

"Однак публічно буде оголошено про продаж 92,79% акцій компанії СКМ. При цьому група отримає "Укртелеком" в управління, а основні власники, як і зараз, залишаться в тіні", - стверджує співрозмовник.

За його словами, угода буде оформлена через продаж групі СКМ кіпрської EPIC Telecom Invest Ltd, яка володіє акціями "Укртелекому" через українську "дочку" ЕСУ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 10:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.