Російський олігарх оголосив Фірташу "хімічну" війну?

Кермо управління над процедурою банкрутства ПАТ "Сумихімпром" може взяти в свої руки російський магнат Олексій Федоричев.

Про це пишуть "Коментарі".

Так, днями завершився процес формування реєстру вимог кредиторів "Сумихімпрому".

З нього випливає, що загальна сума визнаних судом боргів заводу становить 1,2 мільярда гривень.

При цьому мінімум третину цієї суми державний гігант заборгував підприємствам бізнесмена Дмитра Фірташа.

За даними видання, до 25 жовтня кредитори "Сумихімпрому" проведуть перші загальні збори кредиторів, на якому буде обраний комітет, наділений правом вершити подальшу долю боржника.

Сформована розстановка сил дозволяє прогнозувати, що більшість голосів у комітеті кредиторів " Сумихімпрому" отримають саме структури Фірташа, пише видання.

Однак, за даними газети, нещодавно підконтрольна російському мільярдерові Федоричеву компанія Fedcominvest Monaco SAM влилася в ряди кредиторів " Сумихімпрому" шляхом реєстрації претензії до сумського підприємства на 36 мільйонів гривень.

Можливість поборотися за підприємство російському олігарху дає та обставина, що кредиторський кістяк "Сумихімпрому" формує зовсім не Group DF, а група банкірів, згуртована Українським кредитно-банківським союзом, відзначає видання.

Власники цих фінустанов далекі від хімічного бізнесу, і все, що їх цікавить, - це максимально оперативне повернення своїх грошей.

Саме на цьому і може зіграти група Fedcominvest, запропонувавши пулу банкірів затвердити інвестором "Сумихімпрому" одне з родинних Федоричева підприємств, відзначає портал.

Якщо Fedcominvest таки стане інвестором, Федоричев зможе знову ввійти в число лідерів на ринку фосфорних добрив України, тим самим заблокувавши плани Фірташа щодо монополізації цієї ніші.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 18:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.