Visa зловживає монопольним становищем - експерти

Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем подала на прохання банків звернення до АМКУ про порушення антимонопольного становища компаніями Visa та MasterCard.

Про це сказав директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем Олександр Карпов, повідомляють "Українські новини".

"Приводом - для подачі звернення - було те, що за окремими позиціями тарифи цих платіжних систем зросли на 200-300%, це стосувалося переважної більшості операцій, крім кількох операцій, що обчислюються у відсотках", - пояснив він.

Також Visa та MasterCard придумували необґрунтовані квартальні тарифи, наголосив карпов.

"Тарифи за 2009-2010 рік зросли на 25-30% порівняно з 2008 роком. З тих пір вони не мінялися, але не через бажання Visa і MasterCard, а через втручання АМКУ", зауважив він.

Як відомо, Visa звернулася до президента Віктора Януковича з проханням застосувати вето до закону "Про функціонування платіжних систем".

Верховна рада підтримала проект закону щодо функціонування платіжних систем і розвитку безготівкових розрахунків 18 вересня

Як відомо, на думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, компанію у законі насторожила перспектива узгоджувати правила роботи з Нацбанком.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 19:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.