"Київенерго" повернула чергову порцію боргів "Нафтогазу"

ПАТ "Київенерго" 1 жовтня перерахувало 241,5 мільйона гривень "Нафтогазу" за спожитий газ для потреб населення.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Ці кошти - остання частина передбаченої постановою уряду №517 компенсації "Київенерго" різниці між чинними тарифами на теплову енергію для потреб населення в Києві та собівартістю її виробництва", - йдеться в повідомленні.

Кошти надійшли на рахунок "Київенерго" від Київської міської держадміністрації, яка в свою чергу отримала їх у вигляді субвенції з держбюджету для погашення різниці в тарифах відповідно до постанови уряду, зазначають у компанії.

"Завдяки отриманій у 2012 році компенсації компанія провела розрахунки з газовиками. Зимою споживання газу для опалення столиці суттєво зросте, а відтак і борг за нього знову накопичуватиметься", - сказав гендиректор "Київенерго" Олександр Фоменко.

Щодня протягом опалювального сезону столиця споживає газу орієнтовно на суму 20 млн гривень, йдеться у повідомленні прес-служби.

"На 2 жовтня, з урахуванням отриманої компенсації заборгованість із різниці в тарифах перед "Київенерго" становить 1,56 мільярда гривень, а заборгованість компанії перед газовиками за спожитий на теплоенергію для населення газ - 287,3 мільйона гривень", - поінформувала прес-служба компанії.

Як відомо, у вересні 2012 року ПАТ "Київенерго" перерахувало 669,2 мільйона гривень "Нафтогазу" за спожитий газ.

Як відомо, заборгованість "Київенерго" за газ стала причиною того, що 25 липня "Київенерго" не змогла відновити подачу гарячої води у трьох районах Києва - Дніпровському, Деснянському та Оболонському.

Як відомо, чистий збиток ПАТ "Київенерго" у першому півріччі 2012 року виріс на 97% - до 785,089 мільйона гривенКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 4:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.