Азаров ще думає, чи платити перший внесок за житло вчителів

Кабінет міністрів розглядає можливість надання державою коштів бюджетникам для першого внеску при купівлі квартир за програмою "Доступне житло".

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з працівниками освіти з нагоди Дня вчителя, повідомляє УНІАН.

"Виникла проблема, що не завжди наші бюджетники можуть внести цей перший внесок, який обчислюється близько 100-150 тисяч гривень. Ми обговорювали на уряді це питання", - сказав він.

Азаров наголосив, що питання треба вирішити з точку зору вчителів та лікарів.

"І ось зараз ми опрацьовуємо таке рішення: або всю частину початкового внеску візьме на себе держава, або певну частину", - сказав прем'єр-міністр.

Він зазначив, що вирішення цієї проблеми залежатиме від можливостей держави, а внесення державою частини початкового внеску для бюджетників можливо також залежатиме від матеріального становища сім'ї.

За словами Азарова, сім'ї бюджетників, і зокрема вчителів, мають різний склад. Один з членів сім'ї може мати достатній дохід, і в цьому випадку держава не доплачуватиме за таку людину.

Як повідомлялося за даними Мінрегіонбуду, станом на початок вересня 2012 року в рамках урядової програми "Доступне житло" укладено 336 договорів про надання часткової компенсації відсотків і профінансовано 335 кредитів на більш як 79 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.