11 країн євро зони підтримали податок на фінансові трансакції

11 країн-членів зони євро виступили на підтримку податку на фінансові трансакції.

Про це йдеться у заяві комісара ЄС з питань оподаткування і митного союзу Альгірдаса Шемети, текст якого має у своєму розпорядженні агентство УНІАН.

"Сьогодні ми одержали чіткий – і це дуже вітається – сигнал, що буде достатньо країн-членів для податку ЄС на фінансові трансакції. Запити – рухатися вперед на базі того, що Комісія запропонувала рік тому", - йдеться у заяві.

Комісар відзначив, що запропонував цей податок як джерело нових доходів із сектора, який недостатньо оподатковується, а також як засіб для сприяння відповідальнішій торгівлі.

"Податок на фінансові трансакції – це чесне оподаткування, розумне оподаткування, а також сильніший, більш координований підхід до оподаткування фінансового сектора", зазначається у заяві Шемети.

Комісар відзначив, що вже має 7 відповідних листів від країн-членів: Німеччини, Франції, Бельгії, Австрії, Словенії, Португалії і Греції.

Крім того, найближчим часом відповідні листи пообіцяли надіслати Італія, Іспанія, Естонія і Словаччина.

"Я готовий зробити все можливо, щоб запропонувати проект рішення до засідання Ради міністрів з питань економіки і фінансів ЄС у листопаді, з метою сприяння швидкому прогресу у цій справі", - відзначив комісар.

Як повідомлялося, у вересні 2011 року Європейська комісія схвалила проект податку на фінансові трансакції.

На думку Президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, новий податок повинен стати загальноєвропейським, кошти від якого прямуватимуть на фінансування бюджету ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 лютого 2020, 15:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.