Ахметов купить завод "Укроборонпрому" заради землі?

Пул підприємств Ріната Ахметова може поповнитися оборонним заводом "Буревісник".

Про це пише "Дело".

Ціна питання - 1,7 мільйона гривень. Саме така сума стала підставою для ПАТ "Київенерго" (70% компанії належить SCM) ініціювати процедуру банкрутства заводу "Буревісник", яке входить в структуру державної компанії "Укроборонпром".

Господарський суд Києва визнав безперечними грошові вимоги "Київенерго" до заводу. Черговий етап розгляду справи повинен розпочатися після 18 жовтня, коли буде призначений новий арбітражний керуючий. Але експерти впевнені, що доля заводу давно вирішена.

"Київенерго" в даному випадку, втім, гроші не цікавлять.

Нещодавно кандидат у народні депутати від опозиції Віталій Ярема заявив, що заборгованість заводу "Буревісник" перед "Київенерго" створена штучно.

"Підприємство нікого не цікавить, а ось земельна ділянка заводу є досить привабливою. І я далекий від думки, що люди, які здійснюють процедуру банкрутства, хочуть там побудувати стадіон, дитячий майданчик або парк", - сказав Ярема.

Заява колишнього керівника столичної міліції є небезпідставною, відзначає видання.

Улітку "Укроборонпром" очолив Сергій Громов, який до цього працював виконавчим директором болгарського прокатного підприємства PrometSteel. Останнє входить у холдинг "Метінвест", що належить групі СКМ Ріната Ахметова.

Якщо продовжувати цю лінію, то можна побачити цікаву закономірність.

Створений півтора роки тому концерн "Укроборонпром" об'єднав 126 найважливіших оборонних підприємств країни. Активи концерну до цих пір офіційно не оцінені, можливо, тому що це єдина державна структура, яка ще не приватизована.

У 2010 році після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах експерти прогнозували, що військово-промисловий комплекс перейде під вплив Ріната Ахметова, як винагороду за внесок у перемогу.

Підтвердженням цього стало призначення на посаду міністра оборони Дмитра Саламатіна, який пройшов за квотою Колесникова та Ахметова.

Можна припустити, що завод "Буревісник" стає одним з об'єктів державної власності для "розрахунку" з конкретними особами, пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 19:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.