Європейська криза завершується - президент Франції

Криза єврозони наближається до кінця, а побоювання розвалу зони євро вже минули.

Таку думку висловив президент Франції Франсуа Олланд, повідомляють "РИА Новости".

"Що стосується виходу з кризи єврозони, ми вже близькі, зовсім близькі. Оскільки ми прийняли правильні рішення на саміті 28 - 29 червня і повинні швидко їх застосувати. Перш за все, остаточно врегулювавши ситуацію Греції, яка зробила стільки зусиль", сказав він.

Олланд наголосив, що Греція повинна залишитися у єврозоні.

"Потім потрібно відповісти на запити країн, які провели очікувані реформи і повинні мати можливість отримувати фінансування за розумними ставками. Нарешті, потрібно задіяти банківський союз ", - заявив Олланд.

Він зазначив, що ці питання повинні бути вирішені до кінця 2012 року, а потім можна буде змінювати механізм прийняття рішень і поглибити структуру союзу.

"Найгірше - побоювання розвалу єврозони - пройшло", - сказав президент Франції.

За його словами, спочатку необхідно зміцнити бюджетний, банківський і соціальний союз, потім, після виборів до Європарламенту 2014 року, буде обговорюватися створення політичного союзу ЄС.

"Метою цього обговорення буде майбутнє Союзу. Це необхідно, щоб підштовхнути людей до дії і збільшити число учасників дебатів. Я сподіваюся, що європейські партії представлять свої пропозиції як щодо змісту, по інституціональним аспектам, так і щодо конкретних персоналій", - сказав Олланд.

Він запропонував фінансувати економічне зростання з бюджету ЄС через структурні фонди та ввести загальний податок на фінансові транзакції.

Введення цього податку, за його словами, підтримує 11 держав, а отримані за його допомогою засобу "можна використовувати, з одного боку, для інвестиційних проектів, а з іншого - для фонду освіти молоді".

Крім того, президент вважає, що "бюджетний союз повинен бути закріплений частковим взаємним розподілом боргів через євробонди".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 березня 2021, 16:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.