Комерційні банки відбирають клієнтів у державних установ

Темпи зростання роздрібних кредитних портфелів у державних банків нижчі, ніж у комерційних.

Це пояснюється більш агресивною роботою комбанків щодо залучення клієнтів, а також психологією позичальників, вважають банкіри, повідомляє "Дзеркало тижня".

"Державний Ощадбанк залучає депозити клієнтів за ставками 14-16% річних, і тому може пропонувати своїм клієнтам споживчі кредити за ставками близько 24% річних", - говорить заступник начальника одеського облуправління Ощадбанку Людмила Захарова.

Однак стратегія банку не спрямована на активну роботу безпосередньо в точках продажів побутової техніки, що пояснює більш низькі темпи приросту роздрібних кредитів, ніж у конкурентів з приватного сектору, пояснює вона.

На думку директора департаменту роздрібного бізнесу Erste Bank Тетяни Надточій, причиною більш високих темпів зростання роздрібного портфеля у приватних банків є їхня агресивна політика і присутність у точках продажів.

"Споживач часто приймає рішення про отримання споживчого кредиту на емоційному рівні - бо хоче отримати ту чи іншу річ тут і зараз. При такому виборі на ставку звертають увагу в останню чергу", зауважує Надточій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.