Ахметов отримав 100% найбільшого транспортного перевізника

Група СКМ Ріната Ахметова збільшила свою частку в статутному капіталі найбільшого в Україні вантажного залізничного перевізника "Лемтранс" - Донецьк - до 100%.

Про це заявив директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко, повідомляє "Дело".

"Придбання та інтеграція компанії в СКМ є стратегічно важливим кроком. "Лемтранс" дозволить стабільно забезпечувати СКМ, як найбільшого вантажовідправника, рухомим складом. Ми бачимо "Лемтранс" як самостійний ринковий бізнес, що працює як з українськими, так і іноземними вантажовласниками", - сказав він.

Зараз парк компанії "Лемтранс" налічує понад 12 тисяч піввагонів і є найбільшим приватним залізничним перевізником в Україні.

Частка компанії на ринку вантажних перевезень становить близько 8,5%, піввагонів - 14,5%. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2011 року становив більше 40 мільйонів тонн.

"Стратегічний фокус для компанії - організація перевезень у власному вагонному парку, відповідно, інвестиційна політика "Лемтранс" буде спрямована на оновлення і збільшення власного парку і підвищення якості послуг", - додав Нестеренко.

Для збереження цього фокусу у "Лемтранс" є і сильна команда, і необхідна експертиза, і клієнтська база, наголосив він.

"Тепер, з приходом СКМ, як стратегічного інвестора, у компанії з'явилася і наша повна підтримка, у тому числі - наша готовність фінансувати інвестиційні програми компанії", - зауважив Нестеренко.

Він підкреслив, що для СКМ важливо, що, інвестуючи в вантажоперевезення, компанія зможе не тільки забезпечити ефективну безперебійну роботу безпосередньо "Лемтранс", але і підприємств-суміжників з їх тисячами працівників.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.