Янукович Бразилії: ракета полетить за графіком

Президент Віктор Янукович пообіцяв президенту Бразилії продовжувати виконання україно-бразильського проекту "Циклон-4 – Алкантара".

Обидва президента обговорили це питання в телефонному режимі, повідомляється на офіційному сайті президента України.

"Україна твердо налаштована продовжувати виконання проекту", - сказав Віктор Янукович під час телефонної розмови з бразильською колегою.

Сторони відзначили суттєвий прогрес, досягнутий у реалізації проекту за останні роки.

"Переконаний, що вчасна та успішна реалізація цього проекту прискорить започаткування інших спільних взаємовигідних проектів, а також слугуватиме створенню міцного фундаменту для технологічного розвитку наших держав", - сказав президент.

У свою чергу президент Бразилії Ділма Руссефф запевнила, що виконання проекту "Циклон-4 – Алкантара" перебуває на її особистому контролі.

Янукович також констатував, що відносини між Україною та Бразилією інтенсивно розвиваються у дусі стратегічного партнерства.

Він висловив сподівання, що детально обговорити сучасний стан і шляхи активізації двосторонньої взаємодії сторони зможуть під час майбутнього державного візиту в Україну президента Бразилії.

Зі свого боку Руссефф підтримала ідею проведення шостого засідання Спільної українсько-бразильської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Крім того, сторони узгодили проведення під час майбутнього візиту першого засідання постійно діючого українсько-бразильського ділового форуму, про створення якого домовилися під час візиту президента України до Бразилії в жовтні 2011 року.

Договір між Україною та Бразилією про довгострокове співробітництво щодо використання української ракети-носія "Циклон-4" на пусковому центрі Алкантара підписаний 21 жовтня 2003 року.

Будівництво комплексу в Бразилії почалося у вересні 2010 року. Проектом передбачено створення космічного пускового центру на території діючого бразильського космодрому Алкантара. Перший пуск ракети-носія "Циклон-4" запланований на кінець 2013 року.

Ракета-носій "Циклон-4" - новітній, найбільш потужний варіант ракет-носіїв "Циклон", розроблених КБ "Південне" і вироблених в Дніпропетровську. "Циклони" експлуатуються з 1969 року і зарекомендували себе як високонадійні носії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 22:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.