Sony залишить без роботи 2 тисячі японців

Компанія Sony вирішила закрити завод Minokamo в Японії з виробництва камер і лінз для мобільних телефонів, скоротивши при цьому 2 тисячі робочих місць до березня 2013 року.

Про це повідомляється в прес-релізі компанії, пише Lenta.ru.

Компанія робить такі кроки в рамках своєї стратегії оптимізації та скорочення витрат. У квітні 2012 року Sony оголосила про свій намір зменшити робочу силу на 10 тисяч осіб, з яких 3 тисячі будуть звільнені в Японії.

Закриття заводу Minokamo дозволить корпорації економити близько 370 мільйонів доларів щорічно, починаючи з наступного фінансового року. У той же час зусилля з реструктуризації зажадають 926 мільйонів доларів одноразово.

Для ще більшого скорочення робочих місць Sony інвестує в нову пенсійну схему, яка дозволить завчасно вийти на пенсію 20% співробітників центрального офісу в Токіо до середини 2013 року.

У цілому компанія має намір зосередитися на трьох основних напрямках виробництва - ігрових консолей, цифрових камер і мобільних пристроїв.

Мобільний підрозділ компанії в першому кварталі поточного року збільшив прибуток на 133% порівняно з тим же періодом попереднього року. Збитки компанії за цей же період становили більше 3 мільярдів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 12:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.