Фінансисти довіряють Греції менше, ніж Сирії

Грецію опитані фінансисти вважають більш ризикованою ціллю для інвестицій, ніж охоплену війною Сирію.

Про це свідчать результати щорічного опитування фінансових директорів міжнародних компаній, проведеного консалтинговою фірмою BDO, пише Deutsche Welle.

Лише Іран та Ірак, згідно з опитуванням, вважаються більш небезпечними для капіталовкладень країнами, ніж Греція.

"Дедалі більше занепокоєння у фінансистів викликає ситуація в Південній Європі. Окремі країни цього регіону інвестори вважають нині настільки ж ризикованими для інвестицій, як політично нестабільні держави Близького Сходу", - прокоментував результати дослідження виконавчий директор BDO Мартин Ван Рекель.

Не тільки Греція потрапила до списку найбільш ризикованих для інвестицій держав.

Іспанія - четверта за обсягами економіка єврозони опинилася в дослідженні на сьомій позиції за рівнем ризикованості капіталовкладень. А Росія - на дев'ятій сходинці.

Особливу обережність інвестувати в країни єврозони, що загрузли у боргах, виявляють інвестори з Бразилії та Китаю. Водночас саме цих зовнішніх інвестицій проблемні країни єврозони нині потребують найбільше, зауважують аналітики.

Високою довірою інвесторів користуються Китай, США. Бразилія, Індія, Німеччина та Великобританія потрапили у "топ-10" сприятливих для інвестицій країн, пише видання.

Дослідження BDO виявило ще одну загальну тенденцію: загалом інвесторам стає дедалі важче провадити ділову діяльність за кордоном. Причиною тому слугує не лише економічна турбулентність, але й збільшення державних регуляцій та зростання конкуренції.

Як відомо, міжнародні кредитори погодилися надати Греції ще два роки на стабілізацію бюджету, а також виділити транш фінансової допомоги в 31,5 мільярда євро.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 9:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.