"Хліб України" став ще збитковішим у 12 разів

Державний оператор зернового ринку акціонерна компанія "Хліб України" за підсумками 9 місяців поточного року збільшила чистий збиток до 24,924 мільйона гривень з 2,03 мільйона гривень за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії, оприлюдненому на сайті Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляє агентство УНІАН.

Згідно зі звітом, виручка "Хліба України" за 9 місяців 2012 року становить 248 тисяч гривень проти 2,339 мільйона гривень в січні-вересні 2011 року.

Валовий прибуток компанії за звітний період скоротився в 9,2 раза і становить 207 тисяч гривень

Крім того, компанія повідомляє про фінансові втрати від участі в капіталі в розмірі 24,858 мільйона гривень.

ДАК "Хліб України" утворено в 1996 році рішенням Уряду з метою забезпечення інтересів держави в процесі приватизації галузі хлібопродуктів.

Основні напрямки діяльності компанії - послуги з приймання, переробки, зберігання зернових та олійних культур; закупівлі зерна у сільгосптоваровиробників та населення; виконання державних заставних закупівель зерна; виробництво борошна, круп та комбікормів; організація на орендованих землях власного виробництва сільськогосподарської продукції, насамперед зернових, а також участь в експорті зерна.

Компанія включає 81 дочірнє виробниче підприємство, в тому числі елеватори, склади, млини, круп'яні та комбікормові заводи, які діють в областях України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 лютого 2020, 15:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.