Росія знову має претензії до українських сирів

Три партії сиру виробництва ПП КФ "Прометей" філія "Менський Сир" і 12 партій сиру виробництва ТОВ "Гадячсир" визнані невідповідними вимогам Федерального закону Росії.

Про це йдеться в повідомленні Росспоживнагляду.

Згідно з повідомленням, 15 партій українського сиру не відповідають вимогам законодавства РФ.

"На 15 партій сиру видані експертні висновки про їх невідповідність вимогам Федерального закону від 12.06.2008 № 88-ФЗ" Технічний регламент на молоко і молочну продукцію ": 3 партії сиру виробництва ПП КФ "Прометей" філія "Менський Сир" і 12 партій сиру виробництва ТОВ "Гадячсир", - зазначають у відомстві.

До теперішнього часу не досягнуто домовленості з Мінекономрозвитку України про проведення дослідження сирів українськими лабораторіями в зв'язку з відсутністю необхідної акредитації, що дозволяє визнавати їх технічну компетентність, йдетьсяу повідомленні.

Усього в лабораторію ФБУЗ "Центр гігієни і епідеміології в місті Москві" Росспоживнагляду надійшло 714 зразків сиру виробництва ПП КФ "Прометей" філія "Менський сир", ТОВ "Гадячсир", ПрАТ "Пирятинський сирзавод", ПАТ "Дубномолоко" та ТОВ "Лозівський молочний завод", з яких повністю досліджені 665 зразків продукції.

За даними Росспоживнагляду, на дві партії сирів виробництва ТОВ "Лозівський молочний завод" видані експертні висновки про їх відповідність техрегламенту, дана продукція допущена до реалізації населенню.

Як повідомлялося, Росія оголосила "сирну війну" на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, а потім розширила цей список. До кінця лютого під забороною опинилася половина імпорту українського сиру до РФ.

У середині травня відомство дозволило чотирьом українським заводам повернутися на російський ринок. Йдеться про продукцію підприємств "Пирятинський сирзавод", "Дубномолоко", "Гадячсир" і "Прометей".

У червні фахівці Росспоживнагляду проінспектували ТОВ "Лозовський молочний завод" і ЧП "Рось" філіалу "Охтирський сирокомбінат" і не виявили серйозних порушень в роботі підприємств.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 18:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.