Автокредити дорожчають

Ринок автомобільних кредитів скорочується і починають зростати відсоткові ставки.

Про це заявив начальник відділу альтернативних каналів продажів "Банку Кіпру" Володимир Радько, повідомляє "Простобанк Консалтинг".

"Традиційно кінець літа-початок осені - це період оптимальних кредитних ставок. Але в цьому році вибори "змістили кінець року" на початок осені", - заявив банкір.

На його думку, це пов'язано з уже звичними панічними прогнозами щодо стабільності гривні і гіперпопитом на валюту.

"Тому "кредитний рік" в 2012 році виявився коротшим", - зазначив експерт.

У підсумку, осінь-2012 позначилася досить різким скороченням попиту на автокредити: ні позичальники, ні банки не ризикують оформляти операції до вирішення невизначеності на фінансовому ринку.

"У вересні кількість виданих автокредитів знизилася на 15%-20%, в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Можна припустити, що така тенденція збережеться до кінця осені", - повідомив начальник відділу розвитку партнерських продажів банку "Фінанси та Кредит" Віталій Скоробогатий.

Він зазначив, що дилери спільно з банками активно розробляють і впроваджують партнерські програми для підтримки необхідного рівня продажів, але в силу дорожчання гривневого ресурсу, автокредит восени 2012 року дорожчий, ніж восени 2011 рокуКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.