Ford здав позиції надійності

Ford Motor опинився на найнижчих позиціях щодо надійності авто.

Про це свідчить щорічний рейтинг авторитетного американського журналу для споживачів Consumer Reports, пишуть "Ведомости".

Перші рядки традиційно займають японські марки, німецька Audi злетіла на 8 позицію, а найнадійнішою американською маркою визнаний Cadillac.

Жодна з моделей компанії Ford Motor, який займав два роки тому 5 сходинку в рейтингу видання, не піднялася вище середнього рівня по галузі, відзначають дослідники.

Автовиробника в основному підвели нова мультимедійна система MyFord Touch з сенсорним екраном (розробляється у співпраці з Microsoft) і дводискова преселективна коробка передач PowerShift, на якы в основному скаржилися покупці машин американського виробника.

Щорічний рейтинг складений Consumer Reports на підставі докладного анкетування своїх передплатників про нещодавно придбану машину. У цьому році видання зібрало думки про 1,2 мільйона автомобілів, випущених в останні три роки для американського ринку.

У минулому році Ford займав 10 рядок рейтингу, в 2010 році - 5 позицію, коли журнал назвав успіхи компанії "ренесансом якості"

Натомість, сьогодні директор з тестування автомобілів Consumer Reports Джейк Фішер каже, що 60% моделей Ford і половина Lincoln (преміум бренд Ford Motor для ринку Північної Америки) виявилися нижче середньої розрахункової надійності, і жодна не показала результат вищий за середній.

Провал Ford в дослідженні надійності Consumer Reports став останнім із серії ударів по репутації якості автовиробника, і по його стратегії проштовхування новітніх технологій в сучасних моделях, як способу виділення їх серед інших на переповненому ринку, відзначає The Wall Street Journal.

У червні марки Ford Motor також опинилися на 27 місці в щорічному дослідженні якості від JD Power Associates. Нарікання споживачів також стосувалися складності використання інформаційно-розважальної систем MyFord Touch.

Рейтинг надійності марок Consumer Reports 2012
1. Scion
2. Toyota
3. Lexus
4. Mazda
5. Subaru
6. Honda
7. Acura
8. Audi
9. Infiniti
10. Kia
11. Cadillac
12. GMC
13. Nissan
14. Mercedes-Benz
15. Chevrolet
16. BMW
17. Hyundai
18. Volkswagen
19. Jeep
20. Volvo
21. Buick
22. Mini
23. Chrysler
24. Dodge
25. Ram
26. Lincoln
27. Ford
28. JaguarКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 3:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.