Присяжнюк покаже Європі український врожай за 4 мільйони

Міністерство аграрної політики та продовольства обрало ТОВ "Промфінынвест-груп" переможцем тендеру з організації участі в міжнародній виставці.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Коментарі".

З державного бюджету підряднику заплатять 3,95 мільйона гривень за організацію присутності України на виставці-ярмарку "Grune Woche-2013", яка проходитиме з 18 по 27 січня 2013 року в Берліні (Німеччина).

Держзакупівля проводиться поза конкурсом, за процедурою "закупівля в одного учасника", у зв'язку з тим, що "Промфінінвест-груп" є лідером в проведенні аналогічних заходів для МінАПК.

Виставка-ярмарок "Grune Woche-2013" ("Зелений тиждень-2013") є сімдесят восьмим за рахунком, її організатор - виставкова фірма Messe Berlin GmbH - проводить виставки з 1926 року.

Як повідомлялося, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами в ході відкритих торгів 23 серпня уклало договір на проведення заходів щодо співпраці в галузі інвестицій та сприяння економічному розвитку України на загальну суму в 15 мільйонів 389 тисяч 218 гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 лютого 2020, 15:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.