Власники Гостинного двору отримають 8 мільйонів за реконструкцію скверу

КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" Київської міськдержадміністрації 31 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ЗАТ "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче товариство "Укрреставрація" на реконструкцію парку на перетині вулиці Ковпака та Червоноармійської в Печерському районі Києва.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становить 8,49 мільйона гривень.

Парк, в якому встановлено пам'ятник Георгію Гонгадзе і загиблим журналістам, потрібно реконструювати впродовж трьох місяців з моменту підписання угоди. Роботи фінансуються коштом місцевого і державного бюджетів.

Проектом реконструкції парку передбачено благоустрій території біля фонтану, підсилення підпірних стін з наступним їх обличкуванням, влаштування дитячого майданчика, елементи якого кріпляться металевими анкерами до бетонної основи з бетону.

Для кріплення лав передбачено металеві труби з відповідним кроком, що анкеряться в стінах.

Як відомо, у 2011 році підряд на ремонт фонтану в цьому сквері вартістю 4,9 мільйона гривень отримало ТОВ "Інтеко інжиніринг" депутата Київради Дмитра Андріївського.

Єдиним акціонером ЗАТ "СНРПБВТ "Укрреставрація" є ПАТ "СНРПБВТ "Укрреставрація", яка володіє будівлею Гостинного двору на Контрактовій площі в Києві і зі скандалом отримала дозвіл на повну реконструкцію будинку.

Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали в приватних структурах нинішнього голови Державного управління справами Андрія Кравця.

Єдиним акціонером ПАТ є кіпрський офшор Afidreko Holdings Limited.

Засновниками офшору є дві інші кіпрські фірми Heico Ventures Limited і Suzel Enterprises Limited.

Вони також є засновниками фірми Maximalema Limited. Після отримання "Максімалемою" 24,5% акцій ПрАТ КП "Укренергомонтаж" українська фірма почала вигравати державні тендери в сфері енергетики, отримавши з початку 2011 року підряди на 3,77 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ЯЯ

Я как житель подола могу смело сказать что эта реконструкция очень уместна. Этот гостиный двор уже давно стоит заброшенный с какими-то блошиными магазинчиками, уверена что главный архитектор Целовальник проследит за реконструкцией и все получится чинно - благородно!

ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 22:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.