S&P присвоїло рейтинг майбутньому випуску облігацій Києва

Агентство Standard&Poor's присвоїла амортизованому пріоритетному незабезпеченому випуску облігацій рейтинг боргових зобов'язань "B-", а також рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту "4".

Про це йдеться в повідомленні S&P, повідомляє УНІАН.

Також S&P помістило рейтинг в список CreditWatch ("рейтинги на перегляді") з "негативним" прогнозом.

Згідно з критеріями рейтингового агентства рейтинг боргових зобов'язань за облігаціями з рейтингом очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту "4" прирівнюється до кредитного рейтингу емітента, відзначають в S&P.

Рейтинг запланованого випуску прирівнюється до довгострокового кредитного рейтингу Києва (B-/Watch негативний/--), який також знаходиться в списку CreditWatch з "Негативним" прогнозом внаслідок затягнутості процесу рефінансування виплат за євро бондами на 250 мільйонів доларів терміном погашення в листопаді 2012 року.

Рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу "4" відображає наші очікування середнього (30%-50%) рівня відшкодування боргу після дефолту, кажуть експерти агентства.

У S&P нагадали, що наприкінці 2012 року Київ планує випустити боргові зобов'язання об'ємом 2 мільярди гривень і терміном погашення в кінці 2015 року. Облігації матимуть фіксований купонний дохід не вище 15,25%.

За інформацією S&P, рейтинги Києва відображають волатильну і недофінансовану українську систему міжбюджетних відносин, яка обмежує фінансову гнучкість міста, високий рівень витрат, дуже негативні показники ліквідності, значне боргове навантаження і пов'язані з ним валютні ризики.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 17:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.