Українські винороби стануть конкурентоспроможнішими?

Держпідприємництво підтримало законопроект, який передбачає встановлення рівних конкурентних умов між виробниками виноробної продукції.

Відповідний Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", розроблено Мінагрополітики, повідомляє Держпідприємництво.

Згідно із законом, пропонується встановити розмір плати за ліцензію на оптову торгівлю виноробною продукцією та коньяком в розмірі 0,15 гривень за 1 літр в межах задекларованого річного обсягу виробництва та в розмірі 0,25 гривень за 1 літр продукції, виробленої понад задекларований обсяг.

На сьогодні, діючою редакцією цього закону встановлено річну плату за ліцензію, для зазначених суб’єктів господарювання, у розмірі 500 тисяч гривень на рік.

Це, у свою чергу, призвело до нерівних умов конкуренції між товаровиробниками та посилило монополізацію ринку алкогольних напоїв, зокрема, вина, великими національними виробниками, які мають можливість сплачувати високу вартість ліцензії на право оптової торгівлі.

Передбачається, що реалізація запропонованих змін дозволить розвиватись і малим підприємствам, які створюють унікальні вина місцевості, але які, на жаль, після сплати діючої суми збору за ліцензію стають неконкурентоспроможними.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 лютого 2020, 15:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.