Корпорація Порошенка виходить на Московську біржу?

ПАТ Автомобільна компанія "Богдан Моторс" розглядає можливість виведення своїх акцій на Московську біржу.

Про це повідомило інформоване джерело на ринку, пише "Фокус.ua".

За словами джерела, зараз вирішуються питання відповідності цього пілотного для українських емітентів проекту всім вимогам валютного і корпоративного законодавства двох країн.

Також джерело додало, що в разі успіху у вирішенні цих питань проект планується реалізувати вже в кінці 2012-початку 2013 року.

У корпорації "Богдан" не стали коментувати цю інформацію.

До цього глава Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) Дмитро Тевелєв заявив, що два українських емітента зараз реалізують пілотні проекти з виведення своїх цінних паперів на Московську біржу.

АК "Богдан Моторс" на даний момент об'єднує виробничі активи корпорації Богдан з виробництва легкових автомобілів потужністю 120-150 тисяч одиниць (Lada, Hyundai і автомобілі під власним брендом) в Черкасах і автобусів та тролейбусів в Луцьку з потужністю 6 тисяч одиниць в рік.

Крім того, компанія в 2011 році зменшила чистий збиток в 43,4 рази - до 5,89 мільйона гривень, а її чистий дохід зріс в 2,3 рази - до 3,95 мільярда гривень.

На даний момент акції "Богдан Моторс" визнаються на Українській біржі, найбільшим акціонером якої з часткою 43% є Московська біржа, за курсом 0,0518 гривні за акцію, що відповідає капіталізації 228,2 мільйона гривень, тоді як на початку року ціна акцій становила 0, 21-0,23 гривні за штуку.

Як повідомлялося раніше, корпорація "Богдан Моторс" скоротила виробництво техніки на 23,2% та зазнала збитків на 66,4 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 7:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.