Азаров хоче викорінити контрабанду електроніки

Кабінет міністрів має намір посилити правила ввезення на територію України електроніки, комп'ютерної техніки, ювелірних прикрас, зобов'язавши торговців застосовувати касові апарати під час продажу цих товарів

Про це йдеться в зареєстрованому у Верховній раді урядовому законопроекті № 11404 "Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва", повідомляють "Коментарі".

Документом пропонується введення для підприємців, які реалізують товари іноземного виробництва, обов'язкового застосування касових апаратів для продажу ювелірних виробів, побутової та комп’ютерної техніки, телефонів, годинників.

Крім того, підприємців, які не є платниками ПДВ можуть зобов'язати вести облік витрат на придбання зазначених товарів.

Також законопроект пропонує встановити, що завірена декларантом копія митного документа, згідно з якою товар був ввезений на територію України в режимі імпорту, є обов'язковою для обліку перерахованих вище товарів.

Як йдеться в пояснювальній записці до законопроекту, його мета - боротьба з контрабандою високоліквідних імпортних товарів.

"Наявність у продажу незаконно ввезених товарів робить економічно недоцільним легальний імпорт, і не дозволяє здійснювати розвиток дистриб’юторської мережі, розробляти довгострокові плани роботи, вибудовувати соціально-відповідальну модель бізнесу", - йдеться в документі.Коментарі

Додати коментар


гаврюша

азаров - дибіл

DAN_Kharkiv

Народ вже так ненавидить цю дегенеративну владу, що всіляко допомагає всяким контробандистам, вірніше всім, хто поступає проти закону в бізнесі.

ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 11:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.