В карпатській дачі Януковича відремонтують альтанку за 24 мільйони

До Нового року в президентській резиденції "Синьогора" проведуть реконструкцію павільйону з альтанкою за 24 мільйони гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Коментарі".

Реконструкцією павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульського будинку в селі Гута, Богородчанського району, Івано-Франківської області займеться компанія ТОВ "УНР ПІБ", яка обрана підрядником за процедурою закупівлі в одного учасника.

Роботи будуть проходити з листопада по грудень 2012 року і фінансуватися за рахунок державного бюджету. Акцептувати вартість робіт становить 23,98 мільйона гривень.

За цією адресою знаходиться президентська резиденція "Синьогора", яка була створена для президента України Леоніда Кучми у 2001 році на базі старого відомчого санаторію.

Загальна площа приміщень становить 5 тисяч квадратних метрів. Три поверхи і підземні приміщення зі SPA-комплексом, фойє із зеленими колонами та мармуровою підлогою, триповерхова бібліотека з галереями, масивні люстри і каміни.

На території резиденції є ставки та вертолітний майданчик. Резиденція призначалася для самітів і зустрічей на вищому рівні, а також відпочинку перших осіб.

Як повідомлялося, раніше ТОВ "УНР ПІБ" була обрана підрядником проведення будівництва корпусу для осіб супроводу в президентській резиденції "Синьогора" за 24 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.