Ахметов і Ко покрили 10 мільярдів збитку "Метінвесту"

Акціонери групи "Метінвест" направили на покриття збитків металургійного комбінату "Азовсталь" і Маріупольського металургійного понад 10 мільярдів гривень.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на "Метінвест".

"Реальність сьогоднішньої ситуації така, що загальні збитки "Азовсталі "і ММК імені Ілліча за період з 2009 року по жовтень 2012 року становитимуть понад 10 мільярдів гривень. Ці збитки були покриті за рахунок власних коштів акціонерів "Метінвесту".", - йдеться в ньому.

У повідомленні наголошується, що, незважаючи на глибоку кризу в металургійній галузі, група "Метінвест" продовжує виконувати взяті на себе зобов'язання і послідовно виконує програму з масштабної модернізації застарілих виробничих фондів на "Азовсталі", ММК ім. Ілліча та інших підприємствах групи.

В рамках реалізації цієї програми, зокрема на "Азовсталі", були достроково виведені з експлуатації мартенівський цех, три коксові батареї і доменна піч.

На ММК ім. Ілліча вводиться в експлуатацію комплекс ПВП і розпочато програму з масштабної реконструкції аглофабрики.

Нагадаємо, "Метінвест" в першому півріччі 2012 року знизив чистий прибуток на 71% порівняно з аналогічним періодом 2011 року до 334 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 13:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.