Болгарія відмахується від "довгих" "газових" угод з Росією

Болгарія не хоче укладати довготермінові "газові" контракти.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Бойко Борисов, повідомляє "Українська енергетика".

"Я занепокоєний щодо цін на газ та довготермінових контрактів. Чим коротший термін, тим краще, оскільки протягом наступних 3-4 років ми знайтемо достатньо газу на шельфі Чорного моря. Ми повинні відходити від всіх контрактів, що тривають більше 6 років, тому що ми очікуємо почати розробляти природний газ", - наголосив він.

Голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що угода з Болгарією щодо "Південного потоку" буде підписана 15 листопада, зважаючи на те, що угоди з Угорщиною, Сербією та Словенією вже підписані.

Міллер наполягає на тому, що підписання фінального інвестиційного рішення щодо відрізку "Південного потоку" в Болгарії та скорочення ціни на газ за наступним контрактом з країною - не пов 'язані.

"Що стосується перегляду ціни, всі необхідні зміни до контракту вже були зроблені на цей рік", додав він.

Попри те, що Міллер назвав конкретну дату початку будівництва, залишається незрозумілим, хто будуватиме газопровід, пишуть болгарські ЗМІ.

Майбутні переговори щодо ціни на газ для Болгарії визначать відповідь прем'єр-міністра країни Бойко Борисова на запрошення президента Росії Володимира Путіна відвідати церемонію відкриття проету "Південний потік".

Борисов пояснив, що час останньої розмови з Путіним вони погодилися про телефону розмову, щоб вирішити, коли російський президент приїде до Болгарії та чи погодиться болгарський прем'єр їхати до Росії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.