У жовтні українці витратили на авто рекордну суму

Жовтень 2012 року став найрезультативнішим місяцем для українців - вони придбали 22,8 тисячі автомобілів на суму понад 526 мільйонів доларів.

Про це повідомляє RST.ua.

Після літнього затишшя український ринок нових автомобілів знову запрацював. У жовтні порівняно з попереднім місяцем приріст за кількістю проданих нових легкових авто становив 12%.

Згідно з даними автопродажів у жовтні українці купили на 2,8 тисячі нових машин більше, ніж у вересні. А в порівнянні з серпнем другий місяць осені показав збільшення автопродажів майже на 14%.

Експерти відзначають і збільшення валового обороту в галузі. У жовтні українці витратили на нові автомобілі майже на 72 мільйони доларів більше, ніж у вересні, що становить 13,5%.

Всього в жовтні українці витратили на нові автомобілі 526,6 мільйона доларів.

Варто відзначити, що згідно зі статистикою за 10 місяців з початку року жовтень поки залишається найрезультативнішим за кількістю проданих нових легкових авто і виручених за них грошей.

Відбулися зміни і в цінових сегментах легкових авто. Показово збільшення кількості проданих автомобілів преміум і люкс класів, а також недорогих машин.

Останні за два місяці осені збільшили свою частку на 1,2%.

У жовтні кількість автомобілів вартістю до 17 тисяч доларів становила майже 46%.

Машини дорожче 35 тисяч доларів у другому місяці осені показали результат 12,46%, що на майже на 1% більше даних у серпні.

На цьому тлі трохи більше 2% за два місяці втратили автомобілі вартістю від 17 до 35 тисяч доларів.

Загальна кількість проданих нових легкових автомобілів з січня по жовтень 2012 року включно склала трохи більше 192 тисяч машин.

Всього ж за 10 місяців українці витратили на нові авто майже 35 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 9:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.