США підтримають Україну в розбудові енергетичної незалежності - посол

Розробка нетрадиційного газу на Олеській площі американською компанією Chevron відкриває нові перспективи Україні у досягненні її енергетичної незалежності.

Про це зазначив посол США в Україні Джон Теффт в ході міжнародного симпозіуму "Нетрадиційний природний газ: стратегія енергетичної безпеки України", повідомляє "Українська енергетика".

"Нам дуже цікаво працювати у тісному контакті з нашими українськими партнерами і підтримувати їх у розбудові енергетичної незалежності, при одночасному врахуванні екологічних аспектів", - сказав він.

Посол додав, що радий, що компанія може поділитися декотрими з уроків, які вивчила у США, щоб українська розробка сланцевого газу "уникла наших помилок і оперлася на наші успіхи".

Він наголосив також на тому, що робота Chevron з розвідки нетрадиційного газу на Олеській ділянці (Львівська та Івано-Франківська область) відкриває нові перспективи для співпраці Івано-Франківської області та США.

"Звичайно, те, що компанія Chevron виграла тендер на розвідку сланцевого газу тут, відкриває нові горизонти у співпраці між Івано-Франківською областю і США", – зауважив посол.

"Chevron, на відміну від інших деяких маленьких фірм, які намагалися також цим займатися не так успішно, Chevron зможе забезпечити розвідку і видобуток сланцевого газу ефективно, безпечно, щоб не нашкодити навколишньому середовищу, щоб населення мало всі вигоди і щоб Україна отримала справжню енергетичну незалежність", - додав Теффт.

Як повідомлялося, на початку травня 2012 року Міжвідомча комісія з угоди про розподіл продукції (УРП) визначила переможцем конкурсу на розробку Олеської площі компанію Chevron.Коментарі

Додати коментар


Желтые ботинки

"Принесите-ка мне, звери, ваших детушек,Я сегодня их за ужином скушаю!"

ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 4:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.