Болгарія приєдналася до "Південного потоку"

"Газпром" і Болгарія підписали остаточне інвестиційне рішення щодо "Південного потоку".

Про це повідомили в управлінні інформації "Газпрому" за підсумками робочого візиту делегації ВАТ "Газпром" на чолі з головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером до Республіки Болгарія, пише УНІАН.

"У присутності прем'єр-міністра Болгарії Бойко Борисова Олексій Міллер і виконавчий директор "Болгарського енергетичного холдингу" ЕАД Михаїл Андонов підписали протокол про Остаточне інвестиційне рішення щодо спорудження газопроводу "Південний потік" на території Болгарії", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що на переговорах з виконавчим директором ЕАД "Булгаргаз" Димитром Гоговим сторони обговорили укладення нового довгострокового контракту на постачання російського газу до Болгарії.

Умови цього контракту постачання газу вже передбачають використання потужностей газопроводу "Південний потік".

"Реалізація проекту "Південний потік" на території Болгарії дає змогу зміцнити наші двосторонні відносини і підтримати енергетичну стабільність всієї Європи.

Ділянка газопроводу, завдовжки 538 кілометрів, забезпечить споживачів Болгарії стабільним і безперебійним постачаннями природного газу на довгострокову перспективу", - сказав Міллер.

Тепер прийняті всі остаточні інвестиційні рішення щодо "Південного потоку" - як відносно сухопутних ділянкок газопроводу в Болгарії, Угорщині, Сербії та Словенії, так і щодо морської ділянки в Чорному морі.

Як повідомлялося, Болгарія не хоче укладати довготермінові "газові" контракти з РФ.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.