Київський метрополітен "нагріли" на 1,2 мільйона

Працівники станції метро "Мінська" за півтора року викрали з автоматів для поповнення проїзних карток 1,2 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на прокуратуру міста Києва.

На станції столичного метрополітену "Мінська" 11 працівників підприємства крали гроші з автоматів для поповнення проїзних карток: інспектор і 10 старших касирів станції з березня 2010 року по вересень 2011 року присвоїли 1,2 мільйона гривень.

Інформація про кількість грошей в кожному автоматі щодня дублювалася на центральному сервері управління і розрахунків автоматизованої системи метрополітену.

Співробітники про це не знали, а адміністрація метрополітену довго не перевіряла відповідність даних центрального сервера у книгах інкасації автоматів.

"Майже щодня вони забирали собі третину, а, нерідко, половину і більше грошей з автоматів. До того ж, інспектор домовлялася з кожною касиркою окремо і жодна з десяти не знала про злочинні дії іншої", - відзначили в прокуратурі.

Інспектору станції метро "Мінська", інкримінується привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Касири звинувачуються в привласненні грошових коштів у великих розмірах і службовій підробці залежно від розміру викрадених грошей (ч. 3, 4 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України).

Кримінальні справи проти працівників метро направлені до суду.

Нагадаємо, за підсумками січня - вересня 2012 року київський метрополітен зазнав збиток у 220,3 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 червня 2020, 9:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.