Податок на обмін валют будуть стягувати уже в лютому 2013?

Закон щодо сплати збору до Пенсійного фонду в розмірі 15% від суми валютної операції, у разі його прийняття 20 листопада, може набути чинності в лютому 2013 року.

Про це заявив автор відповідного законопроекту, голова профільного комітету Верховної ради Віталій Хомутиннік, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

"Розгляд законопроекту заплановано на 20 листопада. Автори законопроекту передбачили адаптаційний період - два місяці. Тобто закон може запрацювати не раніше, ніж у лютому наступного року", - зазначив Хомутиннік.

За його словами, в робочу групу по розробці законопроекту входили представники Нацбанку, Мінфіну і очолюваного Хомутинніком комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Нагадаємо, документ передбачає, що фізичні особи повинні сплачувати збір до Пенсійного фонду у розмірі 15% від суми операції з продажу іноземної валюти за готівкову гривню.

Відповідно до законопроекту, банки, фінансові установи та національний оператор поштового зв'язку, які отримали від Нацбанку генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій, зобов’язані будуть здійснювати контроль за сплатою пенсійного збору від операцій фізичних осіб з продажу іноземної валюти за готівкову гривню, що проводяться через ці установи.

При цьому, звільняються від сплати збору наступні операції фізичних осіб:

- з продажу отриманої шляхом переказу з-за меж України іноземної валюти у сумі, що не перевищує у гривневому еквіваленті 150 тисяч гривень протягом календарного місяця;

- з продажу іноземної валюти, яка знімається фізичною особою з свого вкладного(депозитного) рахунку. Валюта має бути покладена на вкладний(депозитний) рахунок принаймні за 30 днів до її зняття.

- з продажу іноземної валюти, яка отримана при виплаті купонного доходу та від продажу або погашення казначейських зобов’язань, облігацій внутрішньої державної позики, номінованих в іноземній валюті.Коментарі

Додати коментар


пипа

сука ебаная, когда вы,бляди,нажретесь?

ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.