Ахметов отримав грант від американців

Агентство з торгівлі та розвитку Сполучених Штатів Америки – USTDA - виділило грант для компанії Дтек на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сучасного енергоблоку Бурштинської ТЕС потужністю 800 МВт.

Про це повідомляє прес-служба енергохолдингу.

У повідомленні наголошується, що аналогів подібним енергоблокам в Україні сьогодні немає.

"У рамках взятих на себе Україною зобов'язань щодо модернізації енергогалузі, а також приведення її до екологічних норм Європейського Енергетичного співтовариства, реалізація проекту дозволить повністю замінити чотири існуючих застарілих блоки, побудованих в 1960 роках, потужністю по 200 МВт", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також наголошується, що будівництво нового блоку також підвищить ефективність станції в цілому і значно скоротить шкідливі викиди пилу, сірчистих і азотистих з'єднань, що сприятливо позначиться на екосистемі Івано-Франківської області.

Всього до 2030 року Дтек планує направити на комплексну модернізацію та нове будівництво енергоблоків до 20 мільярдів доларів США.

Дтек - найбільша енергетична компанія. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова.

Підприємства Дтек працюють в сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, дистрибуції та продажу електроенергії.

У портфелі вугільних активів - 31 шахта і 12 вуглезбагачувальних фабрики у Донецькій, Дніпропетровській та Луганській областях України, а також в Ростовській області Російської Федерації.

Консолідована виручка ДТЕК в 2011 році становила 39,6 мільярда гривень, чистий прибуток - 3,5 мільярда гривень. У 2011 році ДТЕК заплатив 5,6 мільярда гривень податків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 2:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.