Google проти цензури

Компанія Google організувала збір підписів на підтримку вільного і відкритого інтернету.

Про це пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Для реалізації своєї мети пошуковик запустив спеціальний сайт Take Action, на якому розповідає про негативні наслідки державного регулювання Інтернету.

В повідомленні на сайті проекту Take Action зазначається, що не тільки уряди повинні вирішувати долю інтернету, але і мільярди користувачів мережі і технічні фахівці в усьому світі.

За даними інформації на сайті, в 42 країнах вже діє цензура в інтернеті, а за останні 2 роки уряди прийняли 19 нових законів, що обмежують свободу слова в мережі.

Take Action також зазначає, що міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) в грудні цього року може внести зміни в регламент міжнародного електрозв'язку (міжнародний договір 1988 року).

Представники Google уточнюють, що тільки органи влади мають право голосу в МСЕ.

"МСЕ не ділиться інформацією Матеріали наради та пропозиції щодо змін засекречені", - підкреслено в повідомленні.

Нагадаємо, в шостому за рахунком звіті Google про доступність сервісів і даних (Transparency Report) зазначено, що державні органи в країнах по всьому світу все частіше вимагають від інтернет-гіганта Google повідомити особисті дані користувачів або прибрати "небажані" матеріали.

За період з січня по червень 2012 року Google отримав від держав 20,938 тисячі запитів на розкриття даних про 34,614 тисячі користувачів.

Найбільше вимог направили США (7,960 тисяч).

За 6 місяців корпорація отримала 789 розпоряджень судів і 1,002 тисячі запитів від поліції та інших виконавчих органів.

39% всіх вимог на видалення було пов'язано з наклепом.

Автори звіту підкреслюють, що Google вважає важливим "пролити світло на дії урядів, які можуть вплинути на наших користувачів".

З виходом цього звіту, зазначають в Google, "одна тенденція проявилася яскраво: урядовий нагляд знаходиться на підйомі".

Як повідомлялося раніше, у 2009 році Руперт Мердок обізвав Google і інші пошукові інструменти "контентними клептоманами". Тепер газети, позбавлені фінансового заробітку, хочуть законно надавити на паразитичних агрегаторів новин.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 22:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.