Янукович зменшив "газові" прогнози Бойка на 2 мільярди

Україна в умовах цінового тиску змушена скорочувати закупівлі російського газу і у 2013 році має намір придбати 18 мільярдів кубометрів.

Про це заявив президент Віктор Янукович, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У нас єдиний важіль впливу на ситуацію - і далі скорочувати обсяги закупівлі російського газу", - наголосив глава держави.

Він додав, що більшим буде ціновий тиск на Україну, то більше Київ буде зацікавлений у різних джерелах постачання газу.

"Якщо цінова політика Росії зміниться на краще для нас сторону, ми поступово можемо відновити обсяги закупівлі газу. В іншому випадку - будемо і далі йти шляхом зниження обсягів закупівлі і пошуку більш вигідних альтернативних джерел постачань газу", - наголосив Янукович.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко минулого тижня заявив, що "Нафтогаз" у 2012 році закупить у російського "Газпрому" 26 мільярдів кубометрів газу, а у 2013 році скоротить закупівлі до 20 мільярдів кубометрів газу.

За даними Державної служби статистики, загалом імпорт російського газу у2011 році становив 40 мільярдів кубометрів, його вартість - 12 мільярдів 361,172 мільйона доларів.

Прогнозний баланс надходження і розподілу природного газу на 2012 рік передбачає імпорт "Нафтогазом України" 27 мільярдів кубометрів, а також підконтрольної бізнесменові Дмитру Фірташу Ostchem Holding Limited - 8,124 мільярда кубометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.