Янукович допоміг Україні опинитись серед найгірших для життя країн - експерти

Україна займає низьку позицію у рейтингу країн, привабливих для проживання, через наслідки економічних криз, а також через останні дії влади Віктора Януковича.

Про це заявили експерти The Economist Intelligence Unit, автори списку країн найпривабливіших для продовження роду, пише "Радіо свобода".

Українці, зазвичай, однаково негативно оцінюють задоволення рівнем життя, яке низьке навіть за скромними стандартами регіону, пояснили в дослідницькому центрі британської видавничої групи Economist,The Economist Intelligence Unit.

"Найгірше вони оцінюють стан здоров’я, гарантії зайнятості, корупцію та гендерну рівність. Це саме ті питання, які впливають на якість життя населення країни", - сказала представниця Economist.

Дослідники звернули увагу, що український рівень життя знизився в останні роки, серед іншого, через серйозний спад у результаті світової фінансової кризи 2008–09 років (падіння виробництва в Україні було близьким до того, що сталося після розпаду Радянського союзу).

У 2012 році, після двох років більш-менш стабільного зростання, країна переживає другий економічний спад і може впасти назад у рецесію, попередили есперти.

Помаранчева революція 2004–05 років дещо поліпшила ситуацію в галузі політики та громадянських свобод.

Тим не менш, відзначають аналітики, уряд Віктора Януковича, який перебуває при владі з початку 2010 року, повертає назад від цих досягнень.

Так, ЗМІ знову потрапили під тиск, суди використовуються проти опозиційних політиків, а продаж активів здійснюється за допомогою особистих зв’язків у манері, що нагадує епоху Леоніда Кучми, наголосили британські дослідники.

Як повідомлялося, Україна посіла 78 місце в рейтингу країн, де найкраще народитися, з загалом 80 досліджених.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 4:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.