У Хрещатика нові господарі

Нерухомість на Хрещатику викликала ажіотаж на ринку.

Про це пише газета "Сегодня".

Хрещатик стає об’єктом пильної уваги охочих придбати собі нерухомість.

Після того, як на продаж виставили підземний торговельний центр "Глобус", стало відомо, що і в інших будівель на цій вулиці змінилися власники.

У приміщення колишнього кінотеатру "Орбіта", в якому тепер розмістився магазин солодощів "Рошен", уже новий власник.

Як розповіло джерело видання в мерії, це екс-зять колишнього мера Леоніда Черновецького – В’ячеслав Супруненко, який нині перебуває в розшуку.

Більш того, за даними того самого джерела, статус утікача не завадив йому заволодіти приміщенням колишнього магазину "Знання", що на Хрещатику, 44, а раніше його вже пов’язували з приміщенням магазину Nike (№ 30/1) та будівлею під № 48, де нині магазин GAP.

На ринку нерухомості також поповзли чутки, що кілька магазинів на Хрещатику, 13 ("Манго"), Хрещатику, 21 ("Респект") та в будинку № 50 ("Манго" і Orsay) також змінили господарів.

З компанії "Арго", якій належать ці приміщення, нібито вийшов депутат Київради Володимир Дейнега, і тепер компанією, за чутками, володіють інші люди, серед яких син екс-мера Олександра Омельченка - Олександр.

Але його батько це заперечує.

"Жодний будинок або приміщення на Хрещатику ніколи не належало нікому з нашої родини, можете в БТІ запитати", - запевнив екс-мер столиці.

Cам Дейнега майнові питання не коментує.

Ріелтори підтверджують, що на Хрещатику наразі йдуть великі пертурбації, але, за їхніми словами, реальні власники воліють мовчати про свої активи.

"Бізнесмени вважають за краще оформляти все через кіпрські компанії-офшори. Тому за документами дуже складно відшукати реального власника. Тільки фахівці, які продають нерухомість на цій вулиці, знають, з ким мають справу", - розповіла ріелтор Тетяна Іващенко.

Зараз ціни на офіси та магазини на Хрещатику зростають.

І багато власників не збираються їх продавати. Буквально днями господарі деяких будівель зняли їх з продажу.

Наприклад, вчора ще висіло оголошення про продаж будівлі біля Печерського суду за 4,5 мільйона доларів, однак буквально годину тому господарі передумали.

"Зрозуміло, чому відмовляються від продажу. Комерційна нерухомість тут користується попитом, ростуть ціни на неї", - вважає президент асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

Нагадаємо, раніше у Києві були виставлені на продаж знакові об'єкти комерційної нерухомості: бізнес-центр "Поділ Плаза", ТК "Глобус" і готель "Hyatt Regency Kyiv".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.