Азаров: утилізаційний збір відмінять вже завтра

Україна та Росія можуть підписати угоду про взаємне незастосування утилізаційного збору вже 28 листопада.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, в ході дев'ятого з'їзду роботодавців України, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

"Ніхто в Україні до вересня не піднімав питання про введення утилізаційного збору. Ніхто не розглядав до тих пір поки Росія в односторонньому порядку не ввела збір, і відразу по нам це вдарило, тому що значна частина нашого експорту автомобілів направляється в Росію, вони стали не конкурентноспроможними ", - пояснив прем'єр-міністр.

За його словами, кабмін проводить переговори з Російською Федерацією про взаємне незастосування цього збору, однак сторони знаходяться в "на різних рівнях".

"У Росії ставлять питання так, що вони готові підписати угоду про взаємне незастосування утилізаційного збору, якщо Україна прийме адекватний закон, який прийнятий в Росії, і поставить своїх автовиробників в рівні умови з російськими", - заявив Азаров.

Він додав, що в результаті, уряд вніс на розгляд ради проект закону.

"На превеликий жаль, був прийнятий варіант депутатів. Це ситуацію погіршує, але все ж ми можемо його поправити, за великим рахунком", - зазначив прем'єр.

За словами Азарова, російський ринок є надзвичайно важливим для української продукції.

"Ми домовилися, що до 28 числа, а це вже завтра, ми з росіянами підпишемо таку угоду", - повідомив прем'єр.

Нагадаємо, верховна рада 20 листопада ухвалила у першому читанні законопроект про утилізаційних збір на колісні транспортні засоби, від сплати якого звільнено підприємства-виробники автомобілів по повному циклу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 9:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.