Клюєв дав заробити сину свого заступника на "автомобільному" тендері

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв скасував результат тендеру щодо придбання десяти легкових автомобілів у "Арма моторс" на 2,5 мільйона гривень.

Про це він заявив журналістам у середу по завершенні засідання підготовчої групи у Верховній раді, повідомляє "Українська правда".

"Я підписав розпорядження скасувати цей тендер і звільнити тих людей, які допустили це. Сьогодні вони вже будуть звільнені", - заявив Клюєв.

За годину до того, коли журналісти спитали його про цей тендер, Клюєв сказав, що нічого не знає про це. Протягом наступної години, до оголошення свого рішення, він перебував на засіданні робочої групи з підготовки роботи нового парламенту.

Раніше повідомлялося, що Апарат РНБО 23 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Арма моторс" на придбання десяти добре оснащених легкових автомобілів на суму 2,5 мільйона гривень.

Засновниками ТОВ "Арма моторс" є Роман Казанко та Олександр Сівкович, син заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, який входить до керівництва Апарату РНБО.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 21:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.