Україна шукає рішення для поставок газу з Катару - Янукович

Президент Віктор Янукович заявляє, що Україна розраховує знайти необхідні рішення для реалізації поставок газу з Катару.

Про це він заявив у середу у столиці Катару, відповідаючи на запитання, чи досягнуто конкретних домовленостей щодо поставок газу з Катару в Україну з транспортуванням через Туреччину, повідомляє УНІАН.

"Зараз ми знаходимося в робочому процесі", - зазначив Янукович, додавши, що "така трійка представників України, Катару і Туреччини зараз працює над практичними рішеннями".

"В нас є надія, є ентузіазм. Знайдемо всі необхідні рішення", - сказав президент.

За його словами, Україна розраховує, що Катар - найбільший експортер скрапленого газу у світі, стане одним із важливих постачальників сировини для проекту "LNG-термінал".

"Знаю, що представники Національного проекту "LNG-термінал" вже ведуть предметні переговори з компанією Qatargas щодо постачання сировини в Україну", - сказав глава держави.

Як повідомлялося, 26 листопада 2012 року Україна підписала з компаніями Excelerate Energy LLC (США) і Gas Natural SDG, SA (Іспанія) угоду про співпрацю з реалізації національного проекту "LNG-термінал".

Пізніше у Gas Natural SDG заявили, що ніяких угод з Україною не підписувала.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 10:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.