Абу-Дабі отримало звання найкращого великого міста для життя

Найкращим у світі великим містом для життя визнали столицю ОАЕ - Абу-Дабі.

Місто перемогло у відповідній категорії міжнародної премії International Awards for Liveable Communities, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Місто Абу-Дабі було назване найкращим у світі великим містом для життя. Столиця ОАЕ отримала "золото" міжнародної премії International Awards for Liveable Communities у категорії "Найбільші міста", випередивши у напруженій конкуренції 11 інших міст з населенням понад 400 тисяч осіб", - йдеться у повідомленні.

Фінал LivCom Awards проходив в ОАЕ у місті-оазі Аль-Айн. За перемогу в різних категоріях змагалися 60 міст з 32 країн, серед яких були й українські міста Черкаси, Івано-Франківськ, Донецьк.

Країни оцінювалися за шістьма основними критеріями: "природне і штучне середовище", "найкращий практичний досвід в галузі охорони навколишнього середовища", "здоровий спосіб життя", "участь у житті суспільства", "мистецтво, культура та культурна спадщина" і "міське планування".

Премію International Awards for Liveable Communities було засновано у 1997 році, вона схвалена Програмою ООН з навколишнього середовища.

Як повідомлялося, Дніпропетровськ визнали лідером із скорочення населення у світі

Як повідомлялося, за оцінками експертів, дитину народжувати найкраще у Швейцарії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 19:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.