Росія очолила G20

Починаючи з 1 грудня і до кінця 2013 року Росія стає головою Групи двадцяти, які в сукупності становлять 90% світового ВВП і 80% світової торгівлі.

Про це повідомляє "Ліга".

Перші заходи, які будуть проведені під головуванням Росії, заплановані на середину грудня в Москві.

Під кінець року головування Росії в Санкт-Петербурзі відбудеться саміт лідерів країн-учасниць G20, який пройде 5-6 вересня 2013 року.

Група двадцяти - неформальний форум найбільших економік світу. Країни-учасниці G20 в сукупності становлять 90% світового ВВП і 80% світової торгівлі.

Нині постійного члена Великої двадцятки мають 19 країн і Європейський союз, представлений державою-головою Ради Європейського союзу (крім тих випадків, коли країна-голова є членом Великої вісімки і таким чином вже представлена в G20).

До складу "двадцятки", крім Росії і ЄС входять Аргентина, Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція, ПАР, Південна Корея і Японія.

Зазвичай на зустрічі G20 присутні також представники Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Як повідомлялося, зростання економіки країн, що входять до "Великої двадцятки" у другому кварталі 2012 року сповільнилося.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 липня 2020, 18:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.