"Сюрприз" для автомобілістів: КАСКО подорожчає на 10-15%

Наступного року автомобілістам доведеться платити за поліс на 5-10% дорожче.

Про це пише "Дєловая столица".

Якщо раніше подорожчання полісів пов´язували головним чином із зростанням аварійності на дорогах, то нині - з перспективами зниження курсу гривні.

Як тільки це відбудеться, страхові компанії не тільки піднімуть ціни на нові страховки, але й попросять доплатити за раніше придбані.

За прогнозами аналітиків, зниження курсу гривні до 8,5 гривні за долар стане відправною точкою на перегляд тарифів: зростання курсу долара призведе до подорожчання імпортних авто, запчастин до іномарок та ремонтних послуг СТО.

"Зміцнення курсу долара до 8,4 гривні за долар призведе до підвищення виплат з автострахування на 3-5%. Тому за різкого стрибка курсу ми буде коригувати страхові тарифи", - зазначила директор однієї із страхових компаній.

Ще однією причиною девальвації стане зростання вартості автомобілів у гривневому еквіваленті, що, відповідно, призведе до підвищення суми премій, які водії платять за договорами.

"Тобто, навіть з нинішнім рівнем тарифів вартість полісів каско автоматично збільшиться", - підкреслила аналітик страхової компанії.

При цьому, страхові компанії мають намір збільшити вартість поліса каско не тільки для тих, хто тільки збирається придбати автомобіль, але і для тих, хто застрахував свій автомобіль раніше.

Подібна ситуація вже виникала у 2008 році.

Все, що залишається водіям сьогодні, - це сподіватися на стабільність національної валюти.

Страховики присягаються не міняти тарифи щодо каско, якщо курс гривні не зрушиться з нинішньої точки.

Як повідомлялося раніше, 28 листопада, уряд України затвердив макропрогноз на 2013 рік, що передбачає прискорення зростання ВВП до 3,4% зі збільшенням інфляції до 4,8%.

Також нагадаємо, в уряді підрахували, що курс гривні просяде до 8,5 гривні за долар.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, :37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.