Ахметов створює новий холдинг

Компанія "СКМ" створює нову корпоративну структуру в рамках транспортного бізнесу групи - "Трансінвест Холдинг".

Про це повідомляється в прес-релізі компанії "СКМ", передає "Дєло".

Планується, що до складу холдингу увійдуть ТОВ "Донбаське транспортно-промислове підприємство" і ТОВ "Керченський стрілочний завод" (раніше були в управлінні ТОВ "Лемтранс").

Генеральним директором "Трансінвест Холдингу" призначений Андрій Шпилька, який раніше очолював ПАТ "Північний ГЗК", що входить в структуру "Метінвест Холдингу".

В повідомленні вказується, що основний вид діяльності новоутвореного транспортного холдингу - це будівництво, модернізація та ремонт верхньої будови колії.

Ключовим напрямком діяльності холдингу є виробництво стрілочних переводів для залізничних колій.

Основними споживачами продукції нової компанії стануть, перш за все, промислові підприємства групи "СКМ": металургійні та гірничо-збагачувальні комбінати, вугільні шахти і інші.

"Управління сервісними залізничними активами з єдиного корпоративного холдингового центру дозволить не тільки їх максимально капіталізувати, але й підвищити ефективність управління даним бізнесом", - заявляє в повідомленні директор з розвитку нових напрямків бізнесу "СКМ" Микола Нестеренко.

Також він додав, що це дозволить "Лемтранс" сфокусуватися на своєму основному бізнесі - вантажних перевезеннях.

"Протяжність внутрішніх залізничних колій на підприємствах групи "СКМ" перевищує 3,5 тисячі кілометрів, і всі вони потребують постійного обслуговування, ремонтів та замін стрілочних переводів. Ми створюємо компанію, яка буде на цьому спеціалізуватися ", - зазначає гендиректор "Трансінвест Холдингу" Андрій Шпилька.

100% акцій "СКМ" належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Нагадаємо, в жовтні 2012 року група "СКМ" збільшила свою частку в статутному капіталі найбільшого в Україні вантажного залізничного перевізника "Лемтранс" - Донецьк - до 100%.

Директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко підкреслив тоді, що "Лемтранс" дозволить стабільно забезпечувати СКМ, як найбільшого вантажовідправника, рухомим складом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.