Попов: Держбюджет-2013 не дасть Києву нормально жити

Прийнятий 6 грудня Державний бюджет на 2013 року не відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.

Про це йдеться в заяві глави КМДА Олександра Попова, передають "Коментарі".

Як зазначає Попов, місцеву владу виключили з процедури формування бюджету та обговорення базових параметрів і показників фінансового забезпечення життєдіяльності Києва.

"Урядова редакція закону про бюджет України на наступний рік позбавляє Київ можливості не тільки розвиватися, але й просто функціонувати. Запланований урядом прихований дефіцит бюджету столиці виключає регулярність виплат заробітних плат працівникам бюджетної сфери", - наголошується в заяві Попова.

Також він додав, що кошти для муніципальної допомоги інвалідам та пенсіонерам, а також для надбавки до зарплат вчителям, медикам та іншим соціальним працівникам взагалі не передбачені.

Разом з тим глава КМДА вважає, що недофінансування може призвести до перебоїв у роботі громадського транспорту, житлово-комунального господарства та інших сфер життєдіяльності столиці.

"Звертаюся до профспілкових організацій, до новообраних народних депутатів із закликом об´єднатися для захисту інтересів киян. Сьогодні необхідно відпрацювати спільні дії, щоб запропонувати вже новому Уряду способи вирішення проблемних питань у фінансовому забезпеченні життєдіяльності Києва та інших територіальних громад України", - заявляє Попов.

Раніше повідомлялося, що зі скаргою щодо держбюджету вже звернулися корпорація "Укрвинпром", асоціації "Виноградарі та винороби України" та "Українське бюро винограду і вина" а також концерн "Укрсадвинпром".

Вони заявили, що прийняття державного бюджету на 2013 рік залишить виноградарів і виноробів України без державної фінансової підтримки, що призведе до знищення всієї галузі.

Нагадаємо, 6 грудня депутати прийняли закон про держбюджет-2013.

За урядовий проект бюджету в цілому проголосувало 242 депутата.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 17:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.