Хорошковський почав шукати винуватців скандалу з LNG-терміналом

Міжвідомча комісія з вивчення обставин підписання угоди між Держагентством з інвестицій і управління національними проектами та іспанською газовою компанією Gas Natural Fenosa щодо будівництва LNG-терміналу на чолі з в.о. першого віце-прем'єр-міністра Валерієм Хорошковським почала вивчення зібраних документів та свідчень.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, до складу комісії включено представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ та Служби безпеки.

Зокрема, уряд доручив комісії вивчити обставини підготовки підписання цієї рамкової угоди, причини непогодження проекту угоди у встановленому порядку, яким чином визначалися повноваження сторін, які підписували угоду, та з'ясувати правові наслідки підписання.

У прес-службі наголосили, що звіт та висновки комісії будуть заслухані на засіданні Кабміну в понеділок, 10 грудня.

Згідно з повідомленням, не виключено, що за результатами розгляду цього питання буде запропоновано кадрові висновки.

В уряді підкреслюють, що ситуація, коли одна іспанська компанія не підтвердила повноважність підписання рамкової угоди про наміри, ніяким чином не вплине негативно на практичну реалізацію проекту будівництв терміналу і заводу з приймання зрідженого газу.

Проект, який має велику вагу для забезпечення енергетичної незалежності України, безумовно, буде реалізований, наголошується в повідомленні.

Яквідомо, 26 листопада Україна підписала з компаніями Excelerate Energy LLC (США) і Gas Natural Fenosa (Іспанія) угоду про співпрацю в реалізації національного проекту "LNG-термінал".

Однак компанія Gas Natural Fenosa спростувала свою участь у проекті, кажучи, що "підписант" - Джорді Бонвєї - угоди з іспанської сторони не є представником компанії.

Пізніше Бонвєї визнав, що не мав права підписувати угоди від імені компанії.

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заявив про готовність піти у відставку, якщо це допоможе усунути всі бар'єри в реалізації проекту будівництва в Україні "LNG-терміналу".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 жовтня 2020, 8:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.