Бойко просить корейців допомогти з будівництвом LNG-терміналу

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зустрівся з представниками південнокорейської корпорації Korea Gas Corporation (KOGAS).

Про це повідомила прес-служба Міненерговугілля.

Згідно з повідомленням наприкінці минулого тижня Юрій Бойко провів зустріч з виконавчим віце-президентом південнокорейської корпорації Korea Gas Corporation (KOGAS) Шин Хьюкином та заступником Генерального директора департаменту будівництва заводів Групи закордонних проектів KOGAS Лі Уджином.

Під час зустрічі обговорювалися питання співробітництва України та Південної Кореї у газовій сфері.

Зокрема щодо можливої участі компанії KOGAS у реалізації проекту українського LNG-терміналу та постачанні скрапленого газу.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці.

Нагадаємо, KOGAS Co – державна енергетична компанія, яка є монополістом з транспортування, збереження та дистрибуції природного газу в Південній Кореї.

Компанія управляє кількома терміналами скрапленого газу та приблизно 3 тисячами кілометрів газопроводів.

Виступає як інвестор та генпідрядник у низці міжнародних проектів щодо будівництва LNG – терміналів, газопроводів та іншої інфраструктури на території США, Австралії, Іраку, Мозамбіку, Мексики тощо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна нафтогазова компанія Азербайджану SOCAR не збирається постачати скраплений газ для України, чим поставила під загрозу реалізацію всього проекту LNG-терміналу.

Нагадаємо, 4 грудня глава Держагенства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів проводив презентацію нацпроектів в Тель-Авіві, на якій мав намір залучити ізраїльських інвесторів до проекту LNG-терміналу.

До цього Микола Азаров їздив з офіційним візитом в Норвегію, де пропонував норвезькому прем'єру подумати про інвестування коштів в будівництво LNG-терміналу.

30 листопада стало відомо, що до проекту будівництва Каськів має намір залучити американську компанію Excelerate Energy.Коментарі

Додати коментар


Вова

Колесников уже посотрудничал с корейцами, негативный результат налицо, но Бойко это не останавливает - ведь деньги не свои а народные. Вот бы ввести закон об ответственности чиновников за свои не эффективные решения, не было бы столько финансовых потерь.

ГОЛОВНЕ на 27 жовтня 2020, 8:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.